Kuidas hakata kliendiks?

Lae alla ja loe läbi renditingimused

Kui soovid hakata püsikliendiks – lae alla rendileping
Täida leping ning too täidetult kohale või allkirjasta juhatuse liikme poolt digitaalselt ja saada meie e-postile info@koplirent.ee. Lepingu saad täita ka laenutuses koha peal.

Rentimiseks on vajalik:

ERAISIKUTEL

1. Kehtiv EV pass või uued juhiload + ID kaart või auto tehniline pass (sama isiku nimel)
2. Ettemaks või tagatisraha (summa sõltub tööriistast, esitatavatest dokumentidest, käendajate olemasolust jms.)

FIRMADEL

1. Tellimis-garantiikiri selle kohta, et soovitakse rentida ja osta kaupu Kopli Rent OÜ-st. Kiri esitada firma blanketil koos kõikide rekvisiitidega, allkirjastatuna juhatuse liikme või selleks erivolitust omava isiku poolt. Lisada juurde allakirjutanu dokumendi koopia. Kirjas märkida eraldi ära nende isikute nimed ja isikukoodid, kes on volitatud esindama firmat Kopli Rent OÜ-s. Garantiikirjale palume lisada ka B-kaardi ärakirja (mitte vanem kui 3 kuud).
2. Klientidega, kes soovivad saada püsikliendiks, sõlmime ka spetsiaalsed kliendilepingud, mis lihtsustavad edaspidist asjaajamist. OÜ Kopli Rent kliendilepingu saate oma arvutisse laadida ning seejärel välja trükkida. Täitke väljatrükk ära kus vaja. Allkirjastage see juhatuse liikme poolt, lisage isikut tõendava dokumendi koopia või allkirjastage digitaalselt ning toimetage meie e-postile info@koplirent.ee. Vaatame lepingu üle ja kui kõik klapib, siis kinnitame teid püsikliendiks.

PANE TÄHELE!

Võimalikest arusaamatustest hoidumiseks tutvu enne rendilepingu allkirjastamist rendilepingul kirjeldatud renditingimustega või rendileping/arve blanketi (eraisikud) pöördel asuvate renditingimustega.
Ära unusta, et:
• Arvestuslik rendipäev lõppeb järgmisel hommikul kl. 9.00, sõltumata rendile võtmise ajast
• Perioodi reedest peale kella 15.00 kuni esmaspäeval 9.00-ni arvestatakse kui 1-rendipäeva!
• Hoia alles rendilepingu koopia ja esita see renditava vara tagastamisel
• Renditava vara tagastamisel, pikemaajalisel mitmekordsel rentimisel, ära lahku enne, kui vastuvõtja on märkinud ära tagastamise kuupäeva. Soovitame alati küsida tagastuslehte.

Esmakordselt rentima tulnud klientidelt palume mõistvat suhtumist, kui ka peale eespool nimetatud dokumentide esitamist otsustame Teid teenindada ettemaksu eest.
Jätame endale õiguse määrata klientidele erinevat maksetähtaega ja krediidilimiiti. Sularaha maksetingimusega klientidel on kohustus käia iga 15 päeva järel renti maksmas. Arveklientidele esitame arve iga kuu 15. kuupäeval ja kuu viimasel päeval.